Szukasz nowych rozwiązań
w ratownictwie technicznym?

Poduszki hybrydowe NT wysokiego ciśnienia i wysokiego podnoszenia

Idealne do trudnych sytuacji. Możesz mieć pewność, że nie wyskoczą spod ładunku, ani nie pękną. Zbuduj potrzebną wysokość łącząc je w stos do trzech sztuk. 
Podłącz sterownik poduszek ze sterownikiem podpór pneumatyczno-mechanicznych oraz z klockami, klinami i rozpieraczami, aby całość obsługiwał tylko 1 ratownik.

Stwórz bezpieczny system do stabilizacji i podnoszenia OCTOPUS. 


Zobacz więcej


Zapytaj o ofertę


Rozpieracz mechaniczny Power Pusher

Stwórz większą przestrzeń do swoich działań! Ekonomiczna wersja rozpieracza kolumnowego, który możesz rozciągać za pomocą innego rozpieracza ramieniowego. Udźwig ponad 8t. Połącz go z podporą stabilizacyjną, przedłużką oraz drugim rozpieraczem.


Zobacz więcej


Zapytaj o ofertę

Kliny automatyczne Auto-Crib it

Nie martw się o stabilizację pojazdu podczas działań. Kliny automatycznie podnoszą się szukając uciekającego ładunku. Teraz 2 sztuki w zestawie. Każdy o udźwigu do ponad 12t. 


Zobacz więcej


Zapytaj o ofertę


Narzędzia akumulatorowe EDD

Jedyne na rynku bez hydrauliki. Nie kłopocz się o płyn, uszczelki, pompę oraz koszty serwisu. Teraz wystarczy prosty system silnika i przekładni. Sprawdź nowe rozwiązania z ruchomą głowicą, wymiennymi ramionami i baterią plecakową. Poznaj komplementarne narzędzia do stabilizacji. Pełna linia, większe możliwości.


Zobacz więcej


Zapytaj o ofertę

Zestaw szybkiej stabilizacji

Wystarczy 1 podpora i 2 pasy. Utwórz stabilny trójkąt wyjmując z torby złożone już i spięte narzędzia. Umieść torbę prostopadle do pojazdu, aby w kilka sekund stworzyć szybką stabilizację.


Zobacz więcej


Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się
z nami

+ 48 58 781 78 55

+ 48 531 557 055

info@safetech.net.pl