Czym się zajmujemy?
Bezpieczeństwo to nasza pasja.

Lata doświadczeń i wartościowe relacje z producentami pozwoliły nam realizować to, co potrafimy robić najlepiej. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa wszystkim, którzy pracują w niebezpiecznych warunkach.

Jesteśmy partnerami dla ratowników straży pożarnej, techników służb wodno – kanalizacyjnych, platform wiertniczych, lotnisk oraz innych gałęzi przemysłu.

wlasciciel-hoppe

Jako pasjonaci najnowszych technologii chcemy jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów, aby dostosować właściwe rozwiązania. Od 2003 roku doradzamy, wyposażamy oraz szkolimy m.in. w dziedzinie bezpieczeństwa gazowego, ratownictwa technicznego, ochron osobistych czy odzyskiwania statków powietrznych.

SafeTech Atmosfera

Z pasji powstało wiele autorskich projektów, takie jak SafeTech Atmosfera nagrodzony diamentową nagrodą i statuetką w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa. Projekt zrewolucjonizował pracę morskich służb ratowniczych. Znaleźliśmy rozwiązanie, aby identyfikować sprawców zanieczyszczeń atmosfery wód przybrzeżnych.

Dzięki temu mieszkańcy portów mogą być wcześnie ostrzegani przed trującymi wiatrami.

Pracujemy z wieloma służbami niosącymi pomoc ludziom i środowisku. Wszyscy chcą pracować w bezpiecznych warunkach, posiadać sprzęt, serwis i szkolenia, na które będą mogli liczyć.

Dlatego powstała Akademia Bezpieczeństwa SafeTech, w której udzielamy szkoleńm.in. z bezpieczeństwa gazowego czy ratownictwa technicznego.

Dziś obsługujemyokoło900
firm i instytucji,
od których zależy
bezpieczeństwo i zdrowie
naszych obywateli.

Jak pracujemy?

Jeteśmy zespołem entuzjastów, którzy codziennie uczą się czegoś nowego. Załoga biura realizuje moc zapytań i projektów dla naszych klientów.W wolnej chwili zawsze znajdzie czas na odrobinę szaleństwa.

Panowie z serwisu to jedni z najlepiej wykształconych specjalistów w opiece nad detektorami gazów. Posiadają najwyższe uprawnienia nadane przez producentów. Trafia do nich m.in. ponad 1000 urządzeń przenośnych z całej Polski. Do instalacji stacjonarnych jeżdżą bezpośrednio do naszych Klientów.

Warsztaty w terenie to coś, co nasi instruktorzy pożarnictwa lubią najbardziej.Spotkania z ratownikami wszystkich rodzajów grup są zawsze inspirujące zarówno dla nich jak i dla nas.

Nasi partnerzy

Wyłączna Dystrybucja i Serwis

Autoryzowana Dystrybucja i Serwis

i inni

Nasze certyfikaty

autoryzowana stacja serwisowa Honeywell    Gazex training certyfikat szkoleniowy Gazex 1

nagroda diamentowa frame