Doradztwo

 

Doradztwo wpisane jest w każdy nasz kontakt z Klientem. Służymy Państwu pomocą
we właściwym zinterpretowaniu problemu z dziedziny technik bezpieczeństwa.

Z przyjemnością przyjrzymy się zagadnieniom i doradzimy właściwe rozwiązanie zarówno
w zakresie doboru sprzętu jak i odpowiednich usług. Jeśli już teraz możemy odpowiedzieć na
Państwa pytanie o dobór właściwego produktu, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Pomiary stężeń gazów

 

Pomiar stężenia gazu to usługa skierowana do firm, które nie posiadają własnych detektorów. Nasza oferta pozwala na realizację takich czynności jak próba szczelności instalacji gazowej oraz ogólny przegląd instalacji gazowej. Każdy pomiar jest przeprowadzany przez doświadczonych profesjonalistów, korzystających wyłącznie ze sprawdzonych, prawidłowo skalibrowanych urządzeń.
Sprawdzanie szczelności instalacji gazowej, to  idealne rozwiązania dla klientów, którzy rzadko wykonują pracę w niebezpiecznych warunkach. Polecamy je w tych sytuacjach, w których tylko raz na jakiś czas potrzebna jest szczegółowa, fachowo przeprowadzona kontrola bezpieczeństwa.

Wynajem urządzeń do detekcji gazów

 

Wynajem detektorów gazu to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, w których wyjątkowo potrzebują Państwo wykonać pracę w niebezpiecznych warunkach. Wiele firm wynajmuje mierniki do zabezpieczenia miejsca pracy przy oczyszczaniu zbiorników lub kanalizacji sanitarnej. Oferta wynajmu dotyczy detektorów 4-gazowych, pozwalających na precyzyjny pomiar stężenia:

  • tlenu (O2),
  • gazów wybuchowych (LEL),
  • dwutlenku siarki (H2S),
  • tlenku węgla (CO).

Najchętniej wybierane modele detektorów z naszej oferty to GasAlertMicro Clip w wersji dyfuzyjnej oraz GasAlertMax XTII z pompką wewnętrzną, służący do zdalnego poboru próbek.