Certyfikowane szkolenia z technik pomiaru gazów niebezpiecznych
w Akademii Bezpieczeństwa SafeTech.

 

Misją firmy SafeTech jest maksymalizacja wygody i bezpieczeństwa pracy ratowników oraz personelu poszczególnych firm. Dlatego przeprowadzamy kompleksowe szkolenia z zakresu detekcji gazów w profilaktyce przeciwwybuchowej. Znajdą w nich Państwo kwintesencję wiedzy oraz umiejętności, które powinien posiąść każdy użytkownik detektorów gazów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują imienny certyfikat.

Oferta skierowana jest do użytkowników systemów działających w strefach zagrożonych niebezpiecznymi gazami, dostawców i projektantów urządzeń, pracowników przedsiębiorstw, które wdrażają takie systemy oraz menedżerów odpowiedzialnych za kwestie ochrony.  Akademia Bezpieczeństwa działa od 2003 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, SafeTech dostarcza szczegółowe, aktualne informacje na temat doboru, serwisu oraz dokumentacji urządzeń pomiarowych.

Każde szkolenie polega na przekazywaniu praktycznej wiedzy w możliwie jak najbardziej przystępnej formie. Wierzymy, że dobrze zorganizowane warsztaty i pokazy to najskuteczniejszy sposób na zwiększenie efektywności oraz bezpieczeństwa personelu firm i profesjonalnych ratowników.

Szkolimy w siedzibie SafeTech i u Klienta.

 

Sprawdź ofertę szkoleń
Akademii Bezpieczeństwa SafeTech.