Służymy naszym Klientom pomocą we właściwym zinterpretowaniu problemu z dziedziny technik bezpieczeństwa.
Z przyjemnością przyjrzymy się zagadnieniom i doradzimy właściwe rozwiązanie zarówno w zakresie doboru sprzętu jak i odpowiednich usług.

Jeśli już teraz możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie o dobór właściwego produktu, zapraszamy do wypełnienia formularza pytań lub skontaktowania się z nami.

Klientom, którym zależy na szybkim i fachowym wykonaniu pomiarów, proponujemy nasze usługi w zakresie pomiarów stężeń gazów niebezpiecznych oraz pomiarów termowizyjnych.

Służymy autoryzowanym serwisem kalibracji detektorów BW Technologies i RAE by Honeywell:
– przenośnych detektorów gazów
– stacjonarnych systemów detekcji

Dla jak najlepszego wykonania usługi dysponujemy rozbudowanym zapleczem serwisowym obejmującym sprzęt, oprogramowanie oraz gazy wzorcowe. Pozwala nam to wykonać usługę w maksymalnie krótkim czasie, z zachowaniem wszystkich procedur przewidzianych przez producentów urządzeń.

IntelliDoX 3 Moduły

 

Proponujemy Państwu nową usługę dotyczącą detektorów gazów.
Wiemy, że nie zawsze potrzebujecie detektorów na stałe. Czasem wystarczy, gdy firma użyje go jednorazowo. Dlatego chcemy ułatwić naszym Klientom wykonanie potrzebnej pracy poprzez opcję wynajmu detektorów. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszą firmą.